O NÁS

O nás se ví, že naše pece jsou originální český výrobek, který se vyznačuje vysokou kvalitou a vynikajícími užitnými vlastnostmi. Materiály našich pecí jsou navrženy pro klimatické podmínky u nás, ne jako podobné výrobky dovážené ze zahraničí, kde na kvalitu materiálu není kladen takový důraz. Projevuje se to i dlouhou životností našich výrobků. Naše rodinná firma se výhradně specializuje na zahradní pece vytápěné dřevem a vše, co s nimi souvisí.
Pec na pizzu, pec na chleba – pojmenujte ji jak chcete.

V peci upečete vše jako doma v konvenční troubě ovšem mnohem zdravěji a chutněji.

Kvalitní kompletní funkční pece ověřené časem i zákazníky. Systém naší stavebnice zahrnuje komplexní řešení pece, speciální izolace, a mnoho doplňků a příslušenství nezbytných pro pohodovou stavbu a pečení v peci… 

Jednotlivé díly jsou tvarovány do originálních forem WoodFire®, vypalovány za vysokých teplot. Originální díly WoodFire® mají reliéf našeho loga na každém žáruvzdorném dílu kopule pece. Pece jsou vyráběny v malých sériích, které procházejí výstupní kontrolou jakosti materiálu a zpracování.

o nás
material s logem

KVALITA MATERIÁLU JE ZÁSADNÍ

Díky skvělé kvalitě použitých materiálů můžete v našich pecích
upéct čerstvý chléb nebo kachnu i za mrazu. Naše materiály
jsou extrémně odolné vůči tepelnému a také mechanickému
namáhání.

Jsou úsporné, ekonomické a tím, že spalování dřeva probíhá za vysokých
teplot (optimální spalování) i velmi ekologické. Naše pece
nenapodobují cihlové pece, které bylo třeba roztápět velmi
dlouhou dobu s velkou spotřebou dřeva. Konstrukce a rozložení
tloušťky materiálu stěn je navrženo optimálně tak, aby
docházelo k maximálnímu využití akumulace energie pro dosažení
komfortu při roztápění a vlastním pečení.

STAVBA PECE OD NÁS JE JEDNODUCHÁ

Stavebnice pece WoodFire® je kompletním výrobkem zahrnujícím celou ověřenou technologii pece vytápěné dřevem. Vzhledem k ucelené technologii stavebnice pece se  u našich pecí nemůžete popálit o její povrch. Pozor na popálení u nedostatečně izolovaných pecí.

Pec na chleba si můžete postavit svépomocí dle přiloženého návodu k montáži (je součástí každé pece), nebo proškoleným pracovníkem od nás. Pizza pec máte postavenou za pár hodin a již druhý den můžete začít v peci péct.

Zahradní pece dodáváme v několika variantách provedení – od základních žáruvzdorných dílů až po kompletní stavebnice. Kompletní varianta stavebnice obsahuje všechny potřebné materiály pro stavbu v nejlepší kvalitě vhodné pro pec i pro vaše zdraví (žáruvzdorné materiály s atestem a zdraví nezávadné izolační materiály).

vrstvy pece woodfire

NAŠE VÝHODY, aneb co u jiných pecí nenajdete

– pouze u nás uvidíte pec, která je 14 let v provozu

– velmi jednoduchá stavba pece

– on-line podpora při stavbě pece

– výběr ze tří velikostí pece

– výběr zdarma ze čtyř dekorů ozdobných portálů lemujících otvor do pece

– konečná podoba pece je na Vaší fantazii, u nás si nepořídíte unifikovanou podobu pece

– jako jediní Vám můžeme nabídnout rozsáhlou galerii našich pecí kde se můžete inspirovat

– kompletně izolovaná pec – NEHROZÍ POPÁLENÍ O POVRCH PECE

– od jara do konce léta pořádáme „PEČENÍ V PECI“ 

VÍCE O NÁS

01.
PRVNÍ NÁPAD

Nápad na vznik naší rodinné firmy na výrobu pecí vznikl v roce 2009. V české republice žádný podobný produkt nebyl k mání. Pouze byly velké pece italské výroby do pizzerií.

02.
ORIGINÁLNÍ ŘEŠENÍ

Naše řešení pece, jako jediné, obsahuje originální řešení kompletní stavebnice pece, včetně vzduchové mezery a izolačního pláště o který se nepopálíte ani během pečení.

03.
PRVNÍ NA TRHU U NÁS

Jako první výrobce českých pecí u nás, jsme vstoupili na trh s pecemi pro domácí použití na jaře roku 2011. Do této doby na našem trhu nebyl podobný výrobek. Pece jsme testovali v ostrém provozu včetně zimního pečení.

04.
PRVNÍ VÝSTAVA

O nás jste se mohli poprvé více dovědět na výstavě v roce 2011 v říjnu na libereckém výstavišti. Potom na jaře 2012 to byla výstava For Arch na výstavišti v Letňanech.

Nákupní košík

Solverwp- WordPress Theme and Plugin