top of page

AKTUALITY

"PEČENÍ V PECI

Vážení zákazníci,

Jako každý rok na jaře pořádáme akci "PEČENÍ V PECI" pro zájemce o naše pece. Na vlastní oči se přesvědčíte jak naše pece pečou a jaký prostor pro pečení poskytují, protože u nás uvidíte všechny tři velikosti a jednu z nich i natopenou na provozní teplotu. Sami se tak přesvědčíte jak snadné je v peci péci, protože si vyzkoušíte udělat si vlastní pizzu z pece. U toho si budeme povídat o tom, co Vás o pecích bude zajímat, ať je to o materiálu ze kterého jsou pece vyrobeny, o pečení chleba nebo o stavbě vlastní pece. V případě Vašeho zájmu si můžete pec i rovnou odvézt, protože je máme většinou skladem.

Rádi Vás přivítáme u nás v Rýzmburku.  Jako při minulých pečeních je třeba si zarezervovat termín na určitou hodinu, protože se Vám věnujeme osobně bez dalších zájemců, jelikož každého zajímá něco jiného a tak i my upřednostňujeme individuální přístup.

Další termíny budou vyhlašovány na našich stránkách, facebooku a instagramu, vždy s dostatečným předstihem. Rezervace je pak nutná provést telefonicky na tel: 602 463 186 a domluvit se na konkrétní hodinu - samozřejmě pokud bude volno.

 

Pozvánka_na_pečení-Woodfire.jpg
bottom of page